SK CZ
Harmasan

JEDNOVRSTVÝ PAPÍR

SÓLO RULIČKA

1 vrstva / 400 útržků / 50 m

Chystáš se na zahrádku nebo na pořádný výlet? Rád ti budu dělat společnost. Nejsem žádný rozmazlenec, hravě se vejdu všude. Spolu můžeme ujít pořádně dlouhou cestu – až padesát metrů! I když mám jen jednu vrstvu, nejsem vůbec povrchní, jdu pořádně do hloubky. Tak co na to říkáš? Jenom já a ty.

Harmasan SÓLO RULIČKA

DVOUVRSTVÝ PAPÍR

SÓLO RULIČKA

2 vrstvy / 528 útržků / 69 m

Ve dvou se to lépe táhne, proto i my jsme dva. Náš společný příběh se táhne přesně šedesát devět metrů. Jsme věrní a nerozluční. Máme rádi turistiku a cestování vůbec. Ale umíme být i pořádní domasedi. Užíváme si pohodu při svíčkách, ale i po svíčkové.

Harmasan SÓLO RULIČKA

4 ks BALENÍ

2 vrstvy / 182 útržků / 20,5 m

Jsme čtyři kámoši v jedné domácnosti. Všichni dvouvrství. Jenom pohromadě jsou obě vrstvy pevné a soudržné. Sám Svatopluk by na nás byl hrdý. Vzorně se staráme o domácnost a nehádáme se, kdo udělá špinavou práci. Když je potřeba zamakat, složíme se… a jdeme na to.
Ve čtveřici po stolici!

Harmasan 4 ks BALENÍ

10 ks BALENÍ

2 vrstvy / 182 útržků / 20,5 m

Toalet’ák z 10 ks balení a jeho Rulička se do sebe zamilovali. Šťastně žili v pevném návinu. Jednoho dne jistý pán otevřel balení a začal je používat. Brzy odtrhnul z Ruličky poslední útržek. Rulička zůstala sama a on ji vyhodil. A co z toho plyne? Pánovi pořád ještě zůstalo devět ruliček!

Harmasan 10 ks BALENÍ

24 ks BALENÍ

2 vrstvy / 182 útržků / 20,5 m

Je vás moc? Nevadí, nás taky! Zabezpečíme podporu při jakékoliv události nebo slavnosti. A to na pořádně dlouho! Chystáte křtiny, narozeninovou party nebo svatbu? Postaráme se o všechno, od minutek až po obloženou mísu!

Harmasan 24 ks BALENÍ

Tahle stránka používá cookies. Více informací Souhlasím